Dowiedz się więcej o 7 czakrach Jak funkcjonująGuru Pathik wykorzystywał baseny wody wzdłuż strumienia jako analogię do czakr.

Włączenie ruchu do wyrównania czakry jest niesamowite, ponieważ przywraca nas z powrotem do naszego ciała i związek z tym, co czujemy jest ważny. Proste słońce odnosi się do wszystkich 7 czakr i daje każdemu, kto robi im dużą szansę poruszania się i zabawy z energią wewnątrz i na zewnątrz ich ciała z naturalnym przepływem winnicy. Oto jeden typ sekwencji pozdrowienia słońca, którą możesz wykonać. Rano jest najlepszy, ale zawsze będzie świetnie.

Czakry nadają naszym życiu wiele kolorów. Każda czakra jest związana z kolorem znalezionym na tęczy. Dodają zabawy, nowego wymiaru, w którym możemy lepiej zrozumieć siebie i związać się z otaczającym nas środowiskiem. Twoje ciało jest mądrością i nurkowanie w tym starożytnym systemie można lepiej zrozumieć siebie i prowadzić jasne życie wypełnone optymalną żywotnością.

Całkowity odrębny ruch kontemplacyjny w obrębie Wschodniego Kościoła Prawosławnego to Heszasz, forma chrześcijańskiej medytacji. Dokonano porównań pomiędzy ośrodkami modlitwy Hesychastic a pozycją czakr. 76 Szczególny nacisk położono na obszar serca. Jednak nie ma rozmowy o tych ośrodkach jako jakiejkolwiek metafizycznej egzystencji. O wiele bardziej niż w każdym z omówionych powyżej przypadków centrów są po prostu miejsca koncentracji koncentracji podczas modlitwy.

Zgodnie z naukami buddyjskimi / hinduskimi, wszystkie czakry powinny przyczyniać się do dobrego samopoczucia człowieka. Nasze instynkty połączyły siły z naszymi uczuciami i myśleniem. Niektóre z naszych czakr nie zawsze są otwarte (znaczy, działają tak samo, jak się urodziłeś), ale niektóre są nadmiernie aktywne, a nawet blisko zamknięte. Jeśli czakry nie są zrównoważone, nie można osiągnąć pokoju z jaźnią.

Komentarze